MMORPG - Metin2 - Knight Online - Cabal Online - Karahan Online - Silkroad
HOŞGELDİNİZ!

Misafirken Türkiyenin En prestijli MMO Forumundan %10 Oranında Faydalanabilirsiniz!

Kayıt Olmak İçin Tıklayın

Saygılarımla BeTe
HOŞGELDİNİZ!

Misafirken Türkiyenin En prestijli MMO Forumundan %10 Oranında Faydalanabilirsiniz!

Kayıt Olmak İçin Tıklayın

Saygılarımla BeTe
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaForum KurallarıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

BaDBoYmRc (Kırmızı) (Özür Dilerim creates)

+4
kujumax
yolt01
serfur
BaDBoYmRc
8 posters
YazarMesaj
BaDBoYmRc
Yeni Üye
Yeni Üye
BaDBoYmRc

Rep Gücü : 105
Yer : den Ve qoLLL

BaDBoYmRc (Kırmızı) (Özür Dilerim creates) Empty
MesajKonu: BaDBoYmRc (Kırmızı) (Özür Dilerim creates)   BaDBoYmRc (Kırmızı) (Özür Dilerim creates) EmptyPtsi Kas. 23, 2009 4:37 pm

BaDBoYmRc ( Kotu Cocuk MeRiC ) ( adim MERİC )

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Ama aRtık o gücLü beden Perfect 890 Def cok SağLamım ya xD

STR HP DEX 90 ( özelikleri katmadım ) SP 5 xD
Peri ( % 10 delici % 5 sersemletme % 3 delici 6 Yasam Enerjisi ) hakliyim peri takmakda demi xD
Siyah Celik ( 1500 Hp % 15 Kılıc Savunması % 10 Sp tarafından bisler emiliyo xD)
Hayalet Maske Baslık ( % 8 zehirleme gerisi eziq )
Cenentin gözü Kolye ( % 20 delici kendinden - % 5 kiritik % 10 Kılcc Savunması )
Beyaz Altin Bileziq ( % 10 kiritk Gerisi eziq )
Anka Ayakakbısı ( % 10 bLoklama % 10 kılıc % 10 cift el )
en İyisi geLio xD 9 Sahin kaLkan ( Sersemletme bagısılıgı , % 13 bLoqlama % 10 misitlere güclü ) Bloklama %10 %3 Nasıl

bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo
serfur
Yeni Üye
Yeni Üye
serfur

Rep Gücü : 101
Yer : Hayalet Mahallesi İskelet Soka

MesajKonu: Geri: BaDBoYmRc (Kırmızı) (Özür Dilerim creates)   BaDBoYmRc (Kırmızı) (Özür Dilerim creates) EmptyPtsi Kas. 23, 2009 7:45 pm

helal olsun carın spr nasıl porfeck yapmsıın helal [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
BaDBoYmRc
Yeni Üye
Yeni Üye
BaDBoYmRc

MesajKonu: Geri: BaDBoYmRc (Kırmızı) (Özür Dilerim creates)   BaDBoYmRc (Kırmızı) (Özür Dilerim creates) EmptyPtsi Kas. 23, 2009 8:38 pm

xD cok kolay ya 60 m mi ne harcadım p yapmaya fazla deil xD sen benim efsunlara harcadıgım parayı gorcektin en az 150 m filan xD
yolt01
Yeni Üye
Yeni Üye
yolt01

Rep Gücü : 19

MesajKonu: Geri: BaDBoYmRc (Kırmızı) (Özür Dilerim creates)   BaDBoYmRc (Kırmızı) (Özür Dilerim creates) EmptySalı Kas. 24, 2009 9:02 am

pvpde ben perfcti 1 m le yapıom azuhaha graund felan da desek taş patlasın 3 m 4 m:D
BaDBoYmRc
Yeni Üye
Yeni Üye
BaDBoYmRc

MesajKonu: Geri: BaDBoYmRc (Kırmızı) (Özür Dilerim creates)   BaDBoYmRc (Kırmızı) (Özür Dilerim creates) EmptySalı Kas. 24, 2009 2:46 pm

Buda pwp de biraz Zoru olsun be biraz daha az lag olsa süper server metin35 diosun herhalde kardes teleley BaDBoYmRc (Kırmızı) (Özür Dilerim creates) 494381 cigarette
kujumax
BanLı Üye
BanLı Üye
kujumax

Rep Gücü : 189

MesajKonu: Geri: BaDBoYmRc (Kırmızı) (Özür Dilerim creates)   BaDBoYmRc (Kırmızı) (Özür Dilerim creates) EmptyCuma Kas. 27, 2009 11:36 am

Metin35 5m ver ben tüm skillerini P yapayım Ama TurkMT2 de 1tane ruh Tası 3m azuhaha
http://www.oceantr.com
CahoSLegionN
Admin
Admin
CahoSLegionN

Rep Gücü : 883
Yer : inde dur lan!

MesajKonu: Geri: BaDBoYmRc (Kırmızı) (Özür Dilerim creates)   BaDBoYmRc (Kırmızı) (Özür Dilerim creates) EmptyPaz Kas. 29, 2009 12:13 am

BaDBoYmRc Zihinsel herifin elinde su perisinin ne işi var teleley
http://bilginnet.yetkinforum.com
fabulous01
Uzman Üye
Uzman Üye
fabulous01

Rep Gücü : 171
Yer : İstanbul

MesajKonu: Geri: BaDBoYmRc (Kırmızı) (Özür Dilerim creates)   BaDBoYmRc (Kırmızı) (Özür Dilerim creates) EmptyPtsi Kas. 30, 2009 7:52 pm

GüzeLmis... teleley
pvpMaster160
Yeni Üye
Yeni Üye
pvpMaster160

Rep Gücü : 36

MesajKonu: Geri: BaDBoYmRc (Kırmızı) (Özür Dilerim creates)   BaDBoYmRc (Kırmızı) (Özür Dilerim creates) EmptyPtsi Kas. 30, 2009 9:50 pm

kardes senin tek sorunu su perisi zihisenllerde hareket hızı az olduqu için senin saldırı hızın fazla kalir bu sefer atagın azalır sen kendine bi yari insan weya elektro bul kardeşim
BaDBoYmRc
Yeni Üye
Yeni Üye
BaDBoYmRc

MesajKonu: Geri: BaDBoYmRc (Kırmızı) (Özür Dilerim creates)   BaDBoYmRc (Kırmızı) (Özür Dilerim creates) EmptyPtsi Kas. 30, 2009 10:03 pm

ben periyi seviyorum xD özeLLikleri süper %10 kriritik filan vardi mama artık bunu oynamıom ninjam var 80 lwl bıcagı var ( %20 büyü hızı % 8 zehirleme +12 ceviklik filan yani süper ) tek suikast atarim % 40 kritikim var charimda
pvpMaster160
Yeni Üye
Yeni Üye
pvpMaster160

Rep Gücü : 36

MesajKonu: Geri: BaDBoYmRc (Kırmızı) (Özür Dilerim creates)   BaDBoYmRc (Kırmızı) (Özür Dilerim creates) EmptyPtsi Kas. 30, 2009 10:09 pm

helal Bide ben oynasam turkmt2 bir turku acilmadi site yhaw :S
savascibrk1
Co-Admin
Co-Admin
savascibrk1

Rep Gücü : 257
Yer : den ve golllll!!!!

MesajKonu: Geri: BaDBoYmRc (Kırmızı) (Özür Dilerim creates)   BaDBoYmRc (Kırmızı) (Özür Dilerim creates) EmptyÇarş. Ara. 02, 2009 1:16 pm

BEN bedenselim benim bi aşhin aklkanım yok ful efsun herşe ayakkabı %31 exp li 2k hpli yapana kadar 400m harcadım şimdi oyun kapalı ne yapacağımı bilmiom
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: BaDBoYmRc (Kırmızı) (Özür Dilerim creates)   BaDBoYmRc (Kırmızı) (Özür Dilerim creates) EmptyÇarş. Ara. 02, 2009 1:26 pm

savascibrk1 demiş ki:
BEN bedenselim benim bi aşhin aklkanım yok ful efsun herşe ayakkabı %31 exp li 2k hpli yapana kadar 400m harcadım şimdi oyun kapalı ne yapacağımı bilmiom

Burası Karakter Tanıtım Yeri Degil. Bu Konu Böyle Giderse Uzuyacak konu kilit.

BaDBoYmRc (Kırmızı) (Özür Dilerim creates)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Hepinizden Özür Dilerim
» Özür...
» Kırmızı Krallık SE7EN Loncası + 75 aLim vardır
» Kan kırmızısı inci (kırmızı inci)