MMORPG - Metin2 - Knight Online - Cabal Online - Karahan Online - Silkroad
HOŞGELDİNİZ!

Misafirken Türkiyenin En prestijli MMO Forumundan %10 Oranında Faydalanabilirsiniz!

Kayıt Olmak İçin Tıklayın

Saygılarımla BeTe
HOŞGELDİNİZ!

Misafirken Türkiyenin En prestijli MMO Forumundan %10 Oranında Faydalanabilirsiniz!

Kayıt Olmak İçin Tıklayın

Saygılarımla BeTe
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaForum KurallarıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Karşınızda Pwpleri Değiştirmek!!!!

3 posters
YazarMesaj
savascibrk1
Co-Admin
Co-Admin
savascibrk1

Rep Gücü : 257
Yer : den ve golllll!!!!

Karşınızda Pwpleri Değiştirmek!!!! Empty
MesajKonu: Karşınızda Pwpleri Değiştirmek!!!!   Karşınızda Pwpleri Değiştirmek!!!! EmptyCuma Şub. 19, 2010 3:51 pm

Şimdi Arkadaşlar Bir Klasörlük Bir Dosyayla Artık 787kb flaan boyutu Nasıl İsterseniz Öle Bir Şekilde Pvpyi Düzenleyin
-Bende Para Birimi TL
-SURADA Buyulu Silah Pro-mmo.tk Kara Büyü cAHOS abi XD
-Zalimler Onun Bunun Cocugu Kahramanlar [GA]xD
-SKİLLERİN ismi Arkilerin İsmi Hawa Kılıcı Savascibrk1XD
-Girş we karakter seçmeyide buradan yapabiliriz...

Fotolar Geliyor...

ARKADAŞÇA

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Agrasif

Para Birimi

Zalim

Skiller

Oyuncu Marketleri

Bu Dosyanın Adını Açıklıyorum :Locale

Uploadladım Hemen Wereyim

Oku.text herşey yazıo...

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

En son savascibrk1 tarafından Paz Şub. 21, 2010 3:46 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
BeTe
Admin
Admin
BeTe

Rep Gücü : 10056
Yer : Ankara

MesajKonu: Geri: Karşınızda Pwpleri Değiştirmek!!!!   Karşınızda Pwpleri Değiştirmek!!!! EmptyCuma Şub. 19, 2010 4:55 pm

Evet Bende Farkettim Tek Dosya Dahil Tüm Upload Sitelerinde Hata Veriyor Yükleme Sırasında... Yoksa Yine Muhtesem Bir Paylasim Yapcakdm teleley Perfect VE Grand Skill Veren Npc < !
savascibrk1
Co-Admin
Co-Admin
savascibrk1

MesajKonu: Geri: Karşınızda Pwpleri Değiştirmek!!!!   Karşınızda Pwpleri Değiştirmek!!!! EmptyCuma Şub. 19, 2010 7:51 pm

Walla Benim Bilgisayarın Ramı 3GB INTEL CORE 2 DUO QUAD Q8400 İŞLEMCİLİ 2.66GHz kurabilir miyim Hamachi msnde sen açıkken Senide GM yaparım Sen yönlendirirsin:)
BeTe
Admin
Admin
BeTe

MesajKonu: Geri: Karşınızda Pwpleri Değiştirmek!!!!   Karşınızda Pwpleri Değiştirmek!!!! EmptyC.tesi Şub. 20, 2010 7:39 am

Ben ebostr Programını Satın Aldım 120 Gb Taşınabilir Hard Disk Alcam Onu Ram Yapcam teleley

Türk Telekomdanda Static İp Alcam Yani Bomba Gibi Geliyorum...
savascibrk1
Co-Admin
Co-Admin
savascibrk1

MesajKonu: Geri: Karşınızda Pwpleri Değiştirmek!!!!   Karşınızda Pwpleri Değiştirmek!!!! EmptyC.tesi Şub. 20, 2010 11:08 am

Kime GM lik wericen Banada WER
CahoSLegionN
Admin
Admin
CahoSLegionN

Rep Gücü : 883
Yer : inde dur lan!

MesajKonu: Geri: Karşınızda Pwpleri Değiştirmek!!!!   Karşınızda Pwpleri Değiştirmek!!!! EmptyC.tesi Şub. 20, 2010 6:44 pm

Kardesim Söle Yapak Patronlar TL olsun Adminler GA Modlarda GM olsun ha Nedersin??? La benim pc ekranı salalnıyor yha :S acamıyorum ondan dolaı :S
http://bilginnet.yetkinforum.com
CahoSLegionN
Admin
Admin
CahoSLegionN

MesajKonu: Geri: Karşınızda Pwpleri Değiştirmek!!!!   Karşınızda Pwpleri Değiştirmek!!!! EmptyC.tesi Şub. 20, 2010 6:45 pm

Ayrıca Bu Oyun Seninmi Yoksa Baskasınında Sen Programlamı Öle Yapdın??? Cahos ABi he azuhaha
savascibrk1
Co-Admin
Co-Admin
savascibrk1

MesajKonu: Geri: Karşınızda Pwpleri Değiştirmek!!!!   Karşınızda Pwpleri Değiştirmek!!!! EmptyC.tesi Şub. 20, 2010 10:17 pm

Programın Sahibi YOk Bu tr yamadır Bütün Pvplerde Kullanılıo mesela u8zx de falan çalısırdı sonra u8zxin dewamı 8msf(yarın vericem üyelği falan) çalışan bir tr yama dır çoğu oyun tr oluo
neyse onları ben yaptım ayarları kendim ayarladım isterseniz Hava Kılıcı Savascibrk1 (benim metin2de 690epli ban yiyen hesap) uploadlıyınca bakarsınız bide şu siteye chatbox yaparsanız süper olur msn gibi kullanıoz...
CahoSLegionN
Admin
Admin
CahoSLegionN

MesajKonu: Geri: Karşınızda Pwpleri Değiştirmek!!!!   Karşınızda Pwpleri Değiştirmek!!!! EmptyC.tesi Şub. 20, 2010 11:01 pm

sen ben bete ve dark var 4kişi nasıl chatbox acak ama yinede ben bi beteye danısam
BeTe
Admin
Admin
BeTe

MesajKonu: Geri: Karşınızda Pwpleri Değiştirmek!!!!   Karşınızda Pwpleri Değiştirmek!!!! EmptyPaz Şub. 21, 2010 9:06 am

Chatbox İyi Fikir açalım teleley Bu Arada Biri Benim Konumu Silmiş ben bilirim
BeTe
Admin
Admin
BeTe

MesajKonu: Geri: Karşınızda Pwpleri Değiştirmek!!!!   Karşınızda Pwpleri Değiştirmek!!!! EmptyPaz Şub. 21, 2010 9:07 am

flood Yapiyorum Ama Özür teleley Mesela Arkadaşcanın Yerine Lv 75 Kahramanın Yerine Lv 95 Felan Yazsak teleley Süper Olmamı
CahoSLegionN
Admin
Admin
CahoSLegionN

MesajKonu: Geri: Karşınızda Pwpleri Değiştirmek!!!!   Karşınızda Pwpleri Değiştirmek!!!! EmptyPaz Şub. 21, 2010 10:42 am

güzel olurda kardesim simdi kahraman yerine full lvli gösteren otomatik bi sey yapsak olmamı??
hem lvleri ogreniriz hemde daha zevkli olur konu ne kardesim??? hangi konuyu silmisler yhani??
BeTe
Admin
Admin
BeTe

MesajKonu: Geri: Karşınızda Pwpleri Değiştirmek!!!!   Karşınızda Pwpleri Değiştirmek!!!! EmptyPaz Şub. 21, 2010 12:23 pm

Lv i Yanında Göstermeyi Şuana Kdr Kimse Yapamadı Yada Yaptı Ama Paylaşmadı Lvi Yanında Gösterirlerse Pvp İle Normal Tr yi Ayırt Edemeyiz teleley Bende Tr Deki gibi sarı Şeyde Dönüor azuhaha

İlgi Olmadıkca Bilgi Paylasmayacagm Diye Bir Konu Açmışdım Onu Silmişler...
savascibrk1
Co-Admin
Co-Admin
savascibrk1

MesajKonu: Geri: Karşınızda Pwpleri Değiştirmek!!!!   Karşınızda Pwpleri Değiştirmek!!!! EmptyPaz Şub. 21, 2010 3:15 pm

Hangi Konunu Silmişler Bete BİDE cAHOS sENİN msN SÖYLESENE...
savascibrk1
Co-Admin
Co-Admin
savascibrk1

MesajKonu: Geri: Karşınızda Pwpleri Değiştirmek!!!!   Karşınızda Pwpleri Değiştirmek!!!! EmptyPaz Şub. 21, 2010 3:25 pm

Flood yapıom ama sizin ne demek istedğiinizi anlamış değilim Kahraman Yerine lwli mi göstersin diyorsunuz Bide Şimdi Uploadlıyom programı onla İsimleri Değiştirebilirsiniz...Karşınızda Pwpleri Değiştirmek!!!! 494381

Bide Sen pvp açarsan Süper Olur Forum Üyesi ARTAR Chatboxda 4 kişiden fazla olur dimi... Bide Oyun Açılırsa Forumu Oluyo Herhalde Yeni Forum Açmıon????
CahoSLegionN
Admin
Admin
CahoSLegionN

MesajKonu: Geri: Karşınızda Pwpleri Değiştirmek!!!!   Karşınızda Pwpleri Değiştirmek!!!! EmptyPaz Şub. 21, 2010 3:54 pm

???
savascibrk1
Co-Admin
Co-Admin
savascibrk1

MesajKonu: Geri: Karşınızda Pwpleri Değiştirmek!!!!   Karşınızda Pwpleri Değiştirmek!!!! EmptyPaz Şub. 21, 2010 4:12 pm

Ne yazdığımı Anlamadım Çünkü Bütün söyleceklerimi Bir arada Söylemeye çalışıyorum Bi chat AÇ yada Msn adresini versene Cahos

Karşınızda Pwpleri Değiştirmek!!!!
1 sayfadaki 1 sayfası