MMORPG - Metin2 - Knight Online - Cabal Online - Karahan Online - Silkroad
HOŞGELDİNİZ!

Misafirken Türkiyenin En prestijli MMO Forumundan %10 Oranında Faydalanabilirsiniz!

Kayıt Olmak İçin Tıklayın

Saygılarımla BeTe
HOŞGELDİNİZ!

Misafirken Türkiyenin En prestijli MMO Forumundan %10 Oranında Faydalanabilirsiniz!

Kayıt Olmak İçin Tıklayın

Saygılarımla BeTe
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaForum KurallarıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

MetalDamaGe

YazarMesaj
Misafir
Misafir

MetalDamaGe Empty
MesajKonu: MetalDamaGe   MetalDamaGe EmptyCuma Ara. 18, 2009 10:27 pm

Özellikler

•Cok güzel Arabalar!
•Arabanizi istediginiz gibi gelistirin ve birinci olun!
•Düsmaniniza toz yutturun!
•Büyük bir oyuncu kitlesine karsi yarisin!
•Haberlesme sistemiyle yeni arkadaslar Bul!

MetalDamage bedava mi ?

Evet, MetalDamage oynamak ücretsizdir. Sadece premium hesaplar ücrete tabiidir, premium hesap almakta tamamen istege baglidir.

Oyuna baslayabilmem icin herhangi bilgi/yardim kaynagi var midir ?
Elbette, bunun icin forumumuzu ziyaret etmeniz yeterlidir. MetalDamage Forum

Ben bir Takima / Ittifak'a katilabilirmiyim ?
Sizi oyuna davet eden kisinin yaris takimina katiliyorsunuz.Bu durum tabiiki oyuna etkisi yoktur, cünki oyunda Ittifak sistemi mevcut degildir.

Nasil Para kazanirim ?
Tamirhanede Calisarak...

Tecrübe nasil toplayabilirim?
Tamirhanede calisarak veya deneme rauntlari sürerek.

Nasil Lig atlayabilirim ?
Bir Lig'i atlamak icin, tecrübe-puani kazanman lazim. Genel Durumda, tecrübe puaninizin ne durumda oldugunu görebilirsiniz.
Örnegin orada 250/270 yaziyor, ozaman 20 tecrübe puani topladiktan sonra bir Lig atliyorsunuz.

Antramani veya calismayi durdurmanin bir yolu var midir ?
Bunu durdurmak için bir yol yoktur. Zamanlama planlarinizi dogru sekilde ayarlayin.

Arabami nasil tamir edebilirim?
Bunun en kolay yolu beklemektir. Senin Tamirci ekibin sizin arabanizla ilgileneceklerdir. Tamirci ekibiniz nekadar iyi ve Hizli calisirsa, arabaniz daha hizli yarislara hazir olacaktir.

Satin aldigim Parcalari nasil kullanabilirim?
Aksesuar sayfasinda satin aldiginiz Parcalari taktirabilirsiniz veya satin aldiginiz Tamirkit's leri tahsil edebilirsiniz.

Arkadaslarimi nasil oyuna davet edebilirim ?
Arkadaslarinizi oyunda size verilen Link ile oyuna davet edebilirsiniz. Arkadaslarinizdan birisi o Linki kullanirsa, kayid oldugunda, asagida belirtilen "Sizi kim oyuna davet etti" sizin adinizi yazarsa ozaman sizin Takim adinizin altinda yarisacaktir. Fakat bunu da unutmayin ki bazi siteler de bu tarz reklamlar hos karsilanmamaktadir. Lütfen kullanacaginiz yere dikkat edin.

Birisi benim Linkime tiklarsa ne olur?
Kücük bir miktarda para ve seref alirsin. Istatistiklerde Linkine tiklayan kisilerin sayisini görebilirsin.

Hesabimi nasil silebilirim ?
Menüden Ayarlar kismina tiklayarak en altta bulunan giris iznini silmek için isaretle! kutucugunu seçip silebilirsiniz.

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
savascibrk1
Co-Admin
Co-Admin
savascibrk1

Rep Gücü : 257
Yer : den ve golllll!!!!

MetalDamaGe Empty
MesajKonu: Geri: MetalDamaGe   MetalDamaGe EmptySalı Şub. 09, 2010 6:06 pm

Adminim Güzel Anlatmışsın +Karma

Ben Bu Oyunda En iyilerdendendim Param 300.000 Yaptım Ama bunu yaparken fazla lwl yükseltemedim bu yüzden lwlim En iyi İtemlerini Almama Karşın Yüksek Lwller Bir Yarışta Benden 12.000 Falan Çekti Para Böyle Böyle Çok azaldı Bende Bıraktım...

MetalDamaGe
1 sayfadaki 1 sayfası