MMORPG - Metin2 - Knight Online - Cabal Online - Karahan Online - Silkroad
HOŞGELDİNİZ!

Misafirken Türkiyenin En prestijli MMO Forumundan %10 Oranında Faydalanabilirsiniz!

Kayıt Olmak İçin Tıklayın

Saygılarımla BeTe
HOŞGELDİNİZ!

Misafirken Türkiyenin En prestijli MMO Forumundan %10 Oranında Faydalanabilirsiniz!

Kayıt Olmak İçin Tıklayın

Saygılarımla BeTe
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaForum KurallarıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

»Sorun Yaşayanlar«

YazarMesaj
Misafir
Misafir

»Sorun Yaşayanlar« Empty
MesajKonu: »Sorun Yaşayanlar«   »Sorun Yaşayanlar« EmptyPtsi Ara. 21, 2009 4:09 pm

Evet arkadaslar oyunla ılgılı problem yasayanlar için koydum. Şimdiden soyluyorum bu benım tarafımdan hazırlanmıs degıldır. Herhangı bır sorunuz olursa en altta verdıgım link ile halledebilirsiniz.şimdiden iyi oyunlar...... o

NEDEN BU CLIENT'i YÜKLEMEM GEREK?

Eğer anormal EC6 error codes lar aliyorsaniz.
Eğer garip Guild Bugları oluşuyorsa (biri online offline olurken oyunda kasma oluyorsa)
Eğer log in penceresi acilmadan CABAL kapaniyor ise.
Eğer completer skillerini ve Episode 2 malzemelerini göremiyorsaniz(miracle keyler, raw platinum gibi) yada skillerin ikonlari gozukmuyor ise.
Aniden oyun kapanıyorsa sebepsiz yere.
Eger Launcher ile update yapmada hata olusuyorsa.
Eger cabal update ettikten sonra calişmiyor ise.
Eger zindanlarda sıklıkla disconnect yiyorsaniz.
Eger İç sürücü Hataları oluşucagindan korkuyorsanız(Tamamıyla tamir etmiycektir ama oynama sürenizi artırıcaktır herhangi bir hata olma söz konusunda)
Eger Guildboard ve Itemshop ları açamıyor, goruntulemiyorsaniz.

NEDEN BU INSTALLER i OLUŞTURDUM?

Problemler launcherin update etmesinden kaynaklanıyor.
Internetteki host edilen butun Clientler(ESTSoft unki ve benim hazırladıgım) sorunsuz calişir taki launcher ile Update edene kadar . Client i indirip kurduktan sonra elinizde oyunun eski versiyonu yuklenmiş oluyor. Bundan sonra launcher patch 406 ya kadar update etmeye calişiyor ve her şeyin yanlış gitmeye başliyor. Aynı şekilde patch 404de oldugu gibi. Herkesde düzgün calişan Cabal yukluydu, sonra patch 404 geldi . Elle patch yapanlar(manual patch) genellikle sorunsuz Cabal caliştirdilar ama launcher ile update ettirenlerin %95 den fazlasi bozuk dosyalı bi yukleme yaptılar.
Bu clienti Hazırlamamın butun nedeni budur. 405 e kadar ben elle patch yaptım, oyunun sorunsuz calişmasından tamamen emin oldum, daha sonra benim calişan Cabal dosyamdan installeri oluşturdum.

Butun sorunlarınızı halledicek oyunu kurmak 2 kolay basamaktan olusuyor ; Sadece Benim Clientimi indir ve yükle. Bundan sonra rahat rahat oynuyabilirsiniz. (eğer basamakları benim acikladigim gibi duzgun bir şekilde yaparsaniz)

CABAL INSTALLER v1.2 !!! Full Update edilmiş Client

Yukleme Versiyonu için Açiklama Notlari

1.2
Client Cabalın Son surumune kadar update edilmiştir.- update406(yapman gereken sadece indirmek ve yuklemek sonra oynamak)
Guild bug tamir edilmiştir.( guildden yada oyundan arkadaşların on/off oldugu zaman oluşan gecikme lag)

1.1
Torrentle paylaşım yontemi kaldirilmiştir kullanıcı sikayetleri nedeniyle. v1.1 client sadece internet sitelerinde paylaşılacaktir.
Yukleme yaparken oluşturulamayan bir kaç tane registry girişleri tamir edilmiştir
Silver Skin installera eklenmiştir.
Diger iç geliştirmelere (mesela CRC32 dosya kontrolu)
Client için HTTP linkleri eklenmiştir

1.0

İç donanım ve surucu hataları duzeltmek için otomatik kendini geliştiren registery girişi eklenmiştir
HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Contro l\Session Manager\Memory Management\PagedPoolSize value to 402653184 (384MB)
X-fire in en son versiyonu eklenmiştir - versiyon 1.97
EKLE/KALDIR programlarında Yukleme / Kaldırma yolları eklenmiştir.
2 tane yeni ikon eklenmiştir(Yuan ve Cabal logoları)
Başlat menusundeki kısayolda oluşan gecikme için destek eklenmiştir.
Kullanıcı yuklemeyi iptal edebilir("User can cancel installation" ) eklenmiştir
Admin yetkileri eklenmiştir(Eger Admin hesapi ile bilgisayarinda girmiycekseniz yada kullanmıycaksaniz ,installeri başlatırken Admin yetkileri (Administrator rights) olan kısmı kullanmayınız yoksa yukleme başlamaz.

GameGuard ın son versiyon dosyası eklenmiştir.

INSTALLER ICIN HTTP INDIRME LINKLERI - INSTALLER v1.2 :

1. RapidShare Linkleri

Part 1 - [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Part 2 - [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Part 3 - [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Part 4 - [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Part 5 - [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Part 6 - [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

YÜKLEME BASAMAKLARI:

Aynı kaynakta host edilmiş butun parcalari indirin verilen linklerden (6 parça eger Rapidshare den ise, 4 parça eger FileFront,Megaupload)
Butun inenleri bi dosya içine Yerleştirin ( mesela: C:\Temporary)
Winrar kurulu oldugundan emin olun
"Cabal Online EU with Update406 included.Part1.rar" ilk parcaya sağ tıklayın.
Buraya çıkar (Extract here)
Bu butun sıkıştırılmış inen Winrar dosyalarını açacaktır.
Bunu yaptıktan sonra, "CABAL Online EU with Update406 included.exe" yi göreceksiniz.
Bundan SonraCABAL Online EU with Update406 included.exe yi kullanarak oyunu yuklemeye Başlıycaksınız.
Benim client imi yukledikten sonra aşagida vericegim linklerden 408 patch i indirin

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

herhangi bi dosya yeri yada değişimi seçeneklerini önemsemeyin yada es geçin. sadece NEXT e basıp ilerleyin başlangiçtan sona kadar.

Sonra Oyunu Başlatın

Çok iyi Bir Çalışma. Bende Siz Degerli cabal kullanıcıları İçin bunu paylasmak istedim. yınede bır kusurum olmus İse şimdiden Özür dilerim. pachtlerın hepsı güzel calısıyor. Hata Olursa Aşşadaki Linke Tıklayın.

bu lınk aracılıgı ıle cabalforuma baglanıp ordan yardım alabılırsiniz.

SaygıLarımLa...

Lost World Dışında Update 405'ten sonraki herşeyi içeren (223 MegaByte Büyüklüğündeki) Link :

Son Update olan Lost World Forbidden İsland :

İyi OyunLar.. açıl susam açıl

Gm Zaraki Emeği için Teşekkürler.

Metinin orjinali bu linkte;

Not: Alıntıdır..! »Sorun Yaşayanlar« 363214
CahoSLegionN
Admin
Admin
CahoSLegionN

Rep Gücü : 883
Yer : inde dur lan!

»Sorun Yaşayanlar« Empty
MesajKonu: Geri: »Sorun Yaşayanlar«   »Sorun Yaşayanlar« EmptyPtsi Ara. 21, 2009 6:00 pm

Sabit ve + karma sayın moderatörüm teleley
http://bilginnet.yetkinforum.com
Misafir
Misafir

»Sorun Yaşayanlar« Empty
MesajKonu: Geri: »Sorun Yaşayanlar«   »Sorun Yaşayanlar« EmptyPtsi Ara. 21, 2009 6:04 pm

Teşekkürler Sayın Patronum »Sorun Yaşayanlar« 494381

»Sorun Yaşayanlar«
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Oyuna girmekte sorun yaşayanlar ! .
» Oyunda sorun var