MMORPG - Metin2 - Knight Online - Cabal Online - Karahan Online - Silkroad
HOŞGELDİNİZ!

Misafirken Türkiyenin En prestijli MMO Forumundan %10 Oranında Faydalanabilirsiniz!

Kayıt Olmak İçin Tıklayın

Saygılarımla BeTe
HOŞGELDİNİZ!

Misafirken Türkiyenin En prestijli MMO Forumundan %10 Oranında Faydalanabilirsiniz!

Kayıt Olmak İçin Tıklayın

Saygılarımla BeTe
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaForum KurallarıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Depo hesap plss...

4 posters
YazarMesaj
savascibrk1
Co-Admin
Co-Admin
savascibrk1

Rep Gücü : 257
Yer : den ve golllll!!!!

Depo hesap plss... Empty
MesajKonu: Depo hesap plss...   Depo hesap plss... EmptyPerş. Kas. 19, 2009 12:25 pm

Benim char 71 lwl sehirde dolasiyor ama para kasmak icin gitmiyorum hiç bir yere yan sura chara 42 onla para düşürüp depo bir hesapla atacaktım site kapandı yeni hesap alamadım şimdi kesiom slotları karekter atıom savaşçıya girip paraları tıklıom kullanılmayan bir hesabınız varsa nolur verin yaa
PuLLMaN
Yeni Üye
Yeni Üye
PuLLMaN

Rep Gücü : 20

Depo hesap plss... Empty
MesajKonu: Geri: Depo hesap plss...   Depo hesap plss... EmptyPerş. Kas. 19, 2009 1:24 pm

site geçici oLaRak kapaLı açıLacaktıR !!!!
CahoSLegionN
Admin
Admin
CahoSLegionN

Rep Gücü : 883
Yer : inde dur lan!

Depo hesap plss... Empty
MesajKonu: Geri: Depo hesap plss...   Depo hesap plss... EmptyPerş. Kas. 19, 2009 2:01 pm

arkadaşım bugün yarın açılır teleley azbir sabır baba büyüksün
http://bilginnet.yetkinforum.com
fabulous01
Uzman Üye
Uzman Üye
fabulous01

Rep Gücü : 171
Yer : İstanbul

Depo hesap plss... Empty
MesajKonu: Geri: Depo hesap plss...   Depo hesap plss... EmptyCuma Kas. 20, 2009 9:32 pm

Üyelik Almak İçin Siteye Ne Gerek War Sayın Modlarım Sızın Söylemenizi Beklerdim İş Bana Düstü Üyelik Almak İcin metin2 exe dosyasını calıstrdımızda oyuna basla demeden yeni hesap al seceneğinden alabilirsin.... baba büyüksünazuhaha
CahoSLegionN
Admin
Admin
CahoSLegionN

Depo hesap plss... Empty
MesajKonu: Geri: Depo hesap plss...   Depo hesap plss... EmptyCuma Kas. 20, 2009 9:44 pm

Dediğin taktiği çoktan bulup forumda paylaştık Depo hesap plss... 494381 geç kaldın Depo hesap plss... 494381
fabulous01
Uzman Üye
Uzman Üye
fabulous01

Depo hesap plss... Empty
MesajKonu: Geri: Depo hesap plss...   Depo hesap plss... EmptyCuma Kas. 20, 2009 9:46 pm

Paylaşıldığını Biliyorum Bende O Konu Sayesınde Actm. En Azından Bu Bılgıyı Burdada VereBilirdin azuhaha
CahoSLegionN
Admin
Admin
CahoSLegionN

Depo hesap plss... Empty
MesajKonu: Geri: Depo hesap plss...   Depo hesap plss... EmptyCuma Kas. 20, 2009 10:05 pm

O benim değil moderatörlerin görevi..Ayrıca bu forum benim verdiğim bilgilere ayakta durmakta..Ufak bilgelere vakit ayıramadığımdan siz duyarlı üyelerin yardımı sayesinde huzur buluyorum..Teşekkürler.. papatya

Webmaster olmak göründüğü kolay değil bunu da unutma baba büyüksün
fabulous01
Uzman Üye
Uzman Üye
fabulous01

Depo hesap plss... Empty
MesajKonu: Geri: Depo hesap plss...   Depo hesap plss... EmptyCuma Kas. 20, 2009 10:08 pm

Nasıl Bi Zorluk Olduğunu Gayet İyi Biliyorum Merak Etme Ve Yaptığın İşe Saygı Duyuyorum... Forumda Olduğum Sürecede Bu Tür Konularda Elimden Geldiği Kadar Cevap Vermeye Calısırım Sadık Bi Üyeyim Yani... azuhaha teleley a
CahoSLegionN
Admin
Admin
CahoSLegionN

Depo hesap plss... Empty
MesajKonu: Geri: Depo hesap plss...   Depo hesap plss... EmptyCuma Kas. 20, 2009 10:13 pm

Teşekkürlerimi sunuyorum o zaman papatya kibarlığınızdan dolayı da + karma hediye ediyorum papatya
fabulous01
Uzman Üye
Uzman Üye
fabulous01

Depo hesap plss... Empty
MesajKonu: Geri: Depo hesap plss...   Depo hesap plss... EmptyCuma Kas. 20, 2009 10:16 pm

Çok Tesekkür Ederim Patronum... teleley Neyse Forum Kurallarını Daha Fazla İhlal Etmiyim (Başlık kurallara göre konunun içeriği ile ilgili olmalı dır..Depo hesap plss... 11876 Ayrıca zaman Ayirdığın ıcın Cok Tesekkr Ederm. azuhaha:)
CahoSLegionN
Admin
Admin
CahoSLegionN

Depo hesap plss... Empty
MesajKonu: Geri: Depo hesap plss...   Depo hesap plss... EmptyCuma Kas. 20, 2009 10:30 pm

Rica ederim teleley

Depo hesap plss...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» FinaLongju Hesap Alımı
» 23Hx Hesap Alımı
» TurkMt 2 Hesap Alamayanlar!
» TurkMt 2 Hesap Alımı
» Metin35 Hesap Alımı;Server 1